Wybierz Technologię:


DUAL TI

Drewniany rdzeń przełożony dwoma warstwami blachy tytanalowej. Umożliwia progresywny flex oraz zwiększa precyzyjną reakcję narty na bodźce. Stosowany w nartach zawodniczych i instruktorskich. Zwiększa sztywność i trwałość narty.

XTI

Niezwykle lekka konstrukcja dająca wysoką wydajności na całej szerokości w podwyższeniu narty. Pierwsza tytanowa warstwa poprawia kontrole nad krawędziami podczas gdy podłużne włókno węgla zapewnia chłonność i gładkie przejścia podczas skręcania które jest potrzebne w szerokich nartach.

MONO TI

Jedna warstwa blachy tytanalowej przykrywająca drewniany rdzeń, zwiększająca precyzyjną reakcję na bodźce narciarza sztywność i trwałość narty.

LITIHUM

Technologia, która ma premierę w sezonie 2006/07. Rdzeń narty przykrywa siatka wykonana ze specjalnego materiału, jakim jest ten stop litu, który ma wiele zastosowań w nartach Elana, przynosząc dużo korzyści. Lit jest najlżejszym i najbardziej odpornym na temperaturę znanym człowiekowi metalem.

CARBON

Węgiel jest lekkim i mocnym materiałem który dostarcza dodatkową pomoc/podparcie i wzmocnienie w części której jest najbardziej potrzebny.

FIBREGLASS

Wzmocnienie narty wykonane z siatki z włókna szklanego.Folc Sport
ul. Arkuszowa 18,
01-934, Warszawa
tel.: (022) 864 99 95 / 96
fax.: (022) 835 53 35
e-mail: hurtownia@folc.pl
Strona Internetowa: www.folc.pl
Sklep Internetowy: www.sklep.folc.pl


NARTY

All Mountain
Fis Race
Race
Morpheo
Freestyle


LINIA DAMSKA

Amphibio
Lightskiing
Active
Race

LINIA JUNIOR

Junior


TECHNOLOGIA
Amphibio
Power Spine
Lightskiing
TBT
Alu Blade
Profil
System
Rdzeń
Konstrukcja
Usztywnienie
Wzmocnienie
U-Flex

 

promocja