Wybierz Technologię:


Amphibio Profil

Unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem jak i rockerem w jednej narcie. Wystepuje narta Prawa oraz Lewa i nie można ich zamieniać.

Mountain Rocker Profil

„Łagodny początek” i podniesiony tył ROCKER dla lepszego poruszania się, łatwiejszej inicjacji skrętów i manewrowania w różnych warunkach śniegowych. W połączeniu z „krótkim” CAMBER dostarcza dobre skręcanie i stabilizacje na pochyłym stoku.

BC Rocker Profil

Pełny rocker na dziobach i niewielki na piętkach nart. oraz zastosowanie (niskiego) cambera umożliwiają wszechstronną jazdę zarówno przodem jak i tyłem w puchu i zróżnicowanych warunkach śniegowych.

JIB Rocker Profil

Pełny rocker na dziobach i piętkach oraz całkowity brak cambera, umożliwia perfekcyjny dzień w snowparku na poręczach oraz zapewnia perfekcyjne odbicia i lądowania.

Early Rise Profil

Umiarkowany rocker na dziobach i piętkach nart. Zastosowanie takiego rozwiązania ułatwia inicjację skrętów z mniejszym wysiłkiem.

Standardowy (CAMBER) Profil

W standardowym profilu CAMBER krawędź ma kontakt od początku do końca ze śniegiem, dostarcza stabilizacji i trzymania na całej długości narty.

 

TBT Profil

TBT jest opatentowaną cechą technologii trzech różnych powierzchni biegnących pod różnymi kątami. Środkowa część jest płaska i jest w stałym kontakcie ze śniegiem. Boczne brzegi na początku i na końcu są podniesione aby krawędzie łapały śnieg, zapewniały łatwe skręcanie oraz bezpieczne skoki i lądowania.

 Folc Sport
ul. Arkuszowa 18,
01-934, Warszawa
tel.: (022) 864 99 95 / 96
fax.: (022) 835 53 35
e-mail: hurtownia@folc.pl
Strona Internetowa: www.folc.pl
Sklep Internetowy: www.sklep.folc.pl


NARTY

All Mountain
Fis Race
Race
Morpheo
Freestyle


LINIA DAMSKA

Amphibio
Lightskiing
Active
Race

LINIA JUNIOR

Junior


TECHNOLOGIA
Amphibio
Power Spine
Lightskiing
TBT
Alu Blade
Profil
System
Rdzeń
Konstrukcja
Usztywnienie
Wzmocnienie
U-Flex

 

promocja