Narty dla prawdziwych mężczyzn

Wybierz swój styl! 

RACE

Wyścigi to cały Twój świat? Kochasz dynamiczną jazdę lubisz wracać zmęczony po treningu? W takim razie narty Elan z grupy Race są właśnie dla Ciebie! 

ALL MOUNTAIN

Lubisz jazdę po trasie, ale chciałbyś być gotowy na rózne warunki? Seria All mountain zaprojektowana jest dla osób o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Z pewnością znajdziesz tam model właściwy dla siebie!

FREERIDE

Oj tak! Czas wyskoczyć po za trasę i uwolnić pokłady adrenaliny! Narty Elan z serii Ripstick poniosą Cię gdzie tylko będziesz chciał, dodatkowo możemy je wyposażyć w zwykłe wiązania lub skiturowe! 

SKI TOUR

Popatrz tam! Ten szczyt to nasz cel! Skiturowe modele Elan Ibex przeniosą Cię w miejsca, które do tej pory mogłes tylko oglądać z daleka! Super lekkie i sztywne narty – doskonale wiedzą po co idziesz na górę… 

All mountain

AMPHIBIO

Narty Elan Amphibio dobrane idealnie do Twoich możliwości, pozwolą Ci osiągnąć na stoku dynamiczny postęp w jeździe a tym samym zapewnią niespotykany komfort i relaks! To własnie te narty chcesz mieć w swoim narożniku podczas całodziennej eksploracji stoków! 

AMPHIBIO 12C

AMPHIBIO 14 TI

AMPHIBIO 15 TI

AMPHIBIO 16 TI

AMPHIBIO 18 TI2

All mountain

WINGMAN

Z czym kojarzy Ci się dobry skrzydłowy? To wierny przyjaciel, który tak samo jak na pierwszej randce, tak i na stoku pomoże wybrnąć z opresji gdy zmienią się warunki. Rano twardo, popłudniu miekko lub świeży opad? Narty Elan Wingman zadbają byś zanadto nie poczuł różnicy! 

WINGMAN 78 C

WINGMAN 78 TI

WINGMAN 82 TI

WINGMAN 82 CTI

WINGMAN 86 TI

WINGMAN 86 CTI

All mountain

ELEMENT

Najważniejszym Elementem narciarstwa jest … oczywiście radość z jazdy! Po to własnie to robimy! Seria Element została zbudowana aby wspierać początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy w odkrywaniu frajdy jaką niesie za sobą ten sport! 

ELEMENT BLACK

ELEMENT BLUE

ELEMENT GREEN

Race

PRECISION

Tutaj chyba wiemy czego oczekiwać? Twardo, ostro i … stanowczo zaszybko do przodu! Dasz radę dogonić te narty i wykorzystać ich potencjał? 

SL FUSION

SLX FUSION

MASTER PLATE

GSX FUSION

Race

WORLD CUP

Puchar Świata! Kibice szaleją gdy najszybszy zawodnik wjeżdża na metę! Może czas byś i Ty wykorzystał swoją szansę i stanął na najwyższym stopniu podium? 

SLX WORLD CUP PLATE

GSX WORLD CUP PLATE

GSX MASTER PLATE

GSX TEAM

SLX TEAM

RC RACE SHIFT

Freeride

RIPSTICK

To się dopiero będzie działo! Prawdziwa freeridowa maszyna, drewno i carbon pod maską! Żeby doprowadzić ja do granic możliwość trzeba mieć na prawdę wielkie … uda!
Pow Pow Pow! 

RIPSTICK 88

RIPSTICK 96

RIPSTICK 106

RIPSTICK 116

RIPSTICK 96 BLACK EDITION

RIPSTICK 106 BLACK EDITION

Ski tour

IBEX

Sięgaj tam gdzie wzrok sie sięga! W myśl tego powiedzenia zabieramy IBEXy w najdalsze śnieżne krainy. Super lekkie narty turowe, nie rozczurją Cię również na zjeździe! A te kolory na zywo, petarda! 

IBEX 78

IBEX 84

IBEX 84 CARBON

IBEX 84 CARBON XLT

IBEX 94 CARBON

IBEX 94 CARBON XLT

IBEX TACTIX CARBON

Premium

Black Edition

Prestiż ponad wszystko! Spokój, elegancja, perfekcyjnie dopasowane dodatki. Też właśnie możesz spodziewać się po serii Black Edition! 

PORSCHE DESIGN ELAN AMPHIBIO

RIPSTICK 106 BLACK EDITION

RIPSTICK 96 BLACK EDITION