Wybierz Technologię:


RST

Pionowe ściany boczne zapewniają optymalne trzymanie krawędzi od poczatku do końca narty i bezpośrednie przekazanie energi na krawędzie przy dużej szybkości.

SST

Konstrukcja Sidewall cechuje się pionowym umieszczeniem materiału ABS powyżej krawędzi na całej długości narty. Sidewall oferuje bezpośredni przekaz mocy od stopy narciarza na krawędzie narty dla lepszej kontroli, stabilizacji przy większych prędkościach i zapewnia przyspieszenie podczas wychodzenia z zakrętów.

PST

Partial Sidewall Technology łączy konstrukcję „cap” dla lżejszej wagi i łatwiejszych skrętów i konstrukcję sidewall dla większej wydajności trzymania krawędzi pod stopą. Siła kiedy potrzebujesz i swoboda kiedy chcesz.

THIN ALU PROFILE

Cienki profil aluminiowy został opracowany specjalnie dla firmy Elan dla nart freeride. Kładąc bezpośrednio na konstrukcji aluminiowej osiągnęliśmy najcieńszy profil na rynku.

BRIDGE

Redukcja wagi i zwiększenie wydajności- technologia Bridge ma to wszystko. Ultra cienki, drewniany profil jest wzmocniony wstawkami od początku do końca narty zapewniając stabilne skręcanie i niespotykane przenoszenie energii na krawędzie.

MONOBLOCK

Technologia, w której górne laminaty nożne zostają zetknięte w procesie montażu z dolnymi laminatami. W efekcie tworzy to samonośną monolityczną powłokę wokół drewnianego rdzenia. Zalety:
- redukcja masy (gęstość użytych materiałów jest relatywnie    mała).
- doskonała stabilność przy skręcaniu.
- doskonała transmisja energii od punktu przyłożenia siły     (pozycja stojąca) do stalowej krawędzi.
- silna i precyzyjna reakcja.

FULL POWER CAP

Konstrukcja Full Power Cap umożliwia lżejsze i łatwiejsze skręty oraz wybacza błędy.

HEEL SUPPORT SIDEWALL

Dla łatwiejszego wykonywania skrętów i lepszego utrzymywania skrętu od początku do końca. Zapewnia również łatwą kontrolę.Folc Sport
ul. Arkuszowa 18,
01-934, Warszawa
tel.: (022) 864 99 95 / 96
fax.: (022) 835 53 35
e-mail: hurtownia@folc.pl
Strona Internetowa: www.folc.pl
Sklep Internetowy: www.sklep.folc.pl


NARTY

All Mountain
Fis Race
Race
Morpheo
Freestyle


LINIA DAMSKA

Amphibio
Lightskiing
Active
Race

LINIA JUNIOR

Junior


TECHNOLOGIA
Amphibio
Power Spine
Lightskiing
TBT
Alu Blade
Profil
System
Rdzeń
Konstrukcja
Usztywnienie
Wzmocnienie
U-Flex

 

promocja