Zaznacz stronę

Damskie narty w najlepszym wydaniu!

Wybierz swój styl! 

RACE

Wyścigi to cały Twój świat? Kochasz dynamiczną jazdę lubisz wracać zmęczony po treningu? W takim razie narty Elan z grupy Race są właśnie dla Ciebie! 

ALL MOUNTAIN

Lubisz jazdę po trasie, ale chciałbyś być gotowy na rózne warunki? Seria All mountain zaprojektowana jest dla osób o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Z pewnością znajdziesz tam model właściwy dla siebie!

FREERIDE

Oj tak! Czas wyskoczyć po za trasę i uwolnić pokłady adrenaliny! Narty Elan z serii Ripstick poniosą Cię gdzie tylko będziesz chciał, dodatkowo możemy je wyposażyć w zwykłe wiązania lub skiturowe! 

SKI TOUR

Popatrz tam! Ten szczyt to nasz cel! Skiturowe modele Elan Ibex przeniosą Cię w miejsca, które do tej pory mogłes tylko oglądać z daleka! Super lekkie i sztywne narty – doskonale wiedzą po co idziesz na górę… 

All mountain

AMPHIBIO W

Narty Elan Amphibio dobrane idealnie do Twoich możliwości, pozwolą Ci osiągnąć na stoku dynamiczny postęp w jeździe a tym samym zapewnią niespotykany komfort i relaks! To własnie te narty chcesz mieć w swoim narożniku podczas całodziennej eksploracji stoków!

IMAGINE

INSPIRE

INTERRA

INSOMNIA

INSOMNIA BLACK EDITION

All mountain

DELIGHT W

Z czym kojarzy Ci się dobry skrzydłowy? To wierny przyjaciel, który tak samo jak na pierwszej randce, tak i na stoku pomoże wybrnąć z opresji gdy zmienią się warunki. Rano twardo, popłudniu miekko lub świeży opad? Narty Elan Wingman zadbają byś zanadto nie poczuł różnicy!

DELIGHT MAGIC

DELIGHT STYLE

DELIGHT PRIME WHITE

DELIGHT PRIME BLACK

All mountain

ELEMENT W

Najważniejszym Elementem narciarstwa jest … oczywiście radość z jazdy! Po to własnie to robimy! Seria Element została zbudowana aby wspierać początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy w odkrywaniu frajdy jaką niesie za sobą ten sport!

ELEMENT BLACK

ELEMENT BLUE

Race

PRECISION W

Tutaj chyba wiemy czego oczekiwać? Twardo, ostro i … stanowczo zaszybko do przodu! Dasz radę dogonić te narty i wykorzystać ich potencjał?

SPEED MAGIC

Ski tour

IBEX W

Sięgaj tam gdzie wzrok sie sięga! W myśl tego powiedzenia zabieramy IBEXy w najdalsze śnieżne krainy. Super lekkie narty turowe, nie rozczurją Cię również na zjeździe! A te kolory na zywo, petarda!

IBEX 84  W CARBON

Freeride

RIPSTICK W

To się dopiero będzie działo! Prawdziwa freeridowa maszyna, drewno i carbon pod maską! Żeby doprowadzić ja do granic możliwość trzeba mieć na prawdę wielkie … uda!
Pow Pow Pow! 
!

RIPSTICK 88 W

RIPSTICK 94 W

RIPSTICK 102 W