Damskie narty w najlepszym wydaniu!

Wybierz swój styl! 

RACE

Wyścigi to cały Twój świat? Kochasz dynamiczną jazdę lubisz wracać zmęczony po treningu? W takim razie narty Elan z grupy Race są właśnie dla Ciebie! 

ALL MOUNTAIN

Lubisz jazdę po trasie, ale chciałbyś być gotowy na rózne warunki? Seria All mountain zaprojektowana jest dla osób o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Z pewnością znajdziesz tam model właściwy dla siebie!

FREERIDE

Oj tak! Czas wyskoczyć po za trasę i uwolnić pokłady adrenaliny! Narty Elan z serii Ripstick poniosą Cię gdzie tylko będziesz chciał, dodatkowo możemy je wyposażyć w zwykłe wiązania lub skiturowe! 

SKI TOUR

Popatrz tam! Ten szczyt to nasz cel! Skiturowe modele Elan Ibex przeniosą Cię w miejsca, które do tej pory mogłes tylko oglądać z daleka! Super lekkie i sztywne narty – doskonale wiedzą po co idziesz na górę… 

All mountain

AMPHIBIO W

Narty Elan Amphibio dobrane idealnie do Twoich możliwości, pozwolą Ci osiągnąć na stoku dynamiczny postęp w jeździe a tym samym zapewnią niespotykany komfort i relaks! To własnie te narty chcesz mieć w swoim narożniku podczas całodziennej eksploracji stoków!

IMAGINE

INSPIRE

INTERRA

INSOMNIA

INSOMNIA BLACK EDITION

All mountain

DELIGHT W

Doskonały sprzęt stworzony przez panie dla pań. Lekkie jak piórko, genialnie radzą sobie na przygotowanych stokach i sprawiają, że każdy, spędzony na nartach dzień jest niezapomnianym doświadczeniem.

DELIGHT MAGIC

DELIGHT STYLE

DELIGHT PRIME WHITE

DELIGHT PRIME BLACK

All mountain

ELEMENT W

Najważniejszym Elementem narciarstwa jest … oczywiście radość z jazdy! Po to własnie to robimy! Seria Element została zbudowana aby wspierać początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy w odkrywaniu frajdy jaką niesie za sobą ten sport!

ELEMENT BLACK

ELEMENT BLUE

Race

PRECISION W

Tutaj chyba wiemy czego oczekiwać? Twardo, ostro i … stanowczo zaszybko do przodu! Dasz radę dogonić te narty i wykorzystać ich potencjał?

SPEED MAGIC

Ski tour

IBEX W

Sięgaj tam gdzie wzrok sie sięga! W myśl tego powiedzenia zabieramy IBEXy w najdalsze śnieżne krainy. Super lekkie narty turowe, nie rozczurją Cię również na zjeździe! A te kolory na zywo, petarda!

IBEX 84  W CARBON

Freeride

RIPSTICK W

To się dopiero będzie działo! Prawdziwa freeridowa maszyna, drewno i carbon pod maską! Żeby doprowadzić ja do granic możliwość trzeba mieć na prawdę wielkie … uda!
Pow Pow Pow! 
!

RIPSTICK 88 W

RIPSTICK 94 W

RIPSTICK 102 W