Wybierz Technologię:


SPECTRUM
Amphibio Profile, ALUblade and Diamond tip & tail (dziób i piętka) są kluczowymi cechami konstrukcji SPECTRUM Left & Right. Technologia ALUblade posiada asymetryczny, aluminiowy kształt, który zapewnia dodatkowe trzymanie krawędzi, kiedy jest to potrzebne. Połączenie tego z Amphibio Profile dopasowuje się do wysokich pasm górskich obejmuje jednocześnie korzyści camber i rocker. Podczas gdy, camber wewnętrzna krawędz zapewnia trzymanie krawędzi i stabilność na stoku, rocker zewnętrzna krawędz pozwala na łatwe skręty i „unoszenie” się w puchu. Diamond tip & tail (Diamentowe wykończenie dzioba i pietki) także przyczynia się do polepszenia cech narty, które odpowiadają za jej „unoszenie się”.

ALUBLADE
Technologię ALUblade posiadają narty z najlepszymi właściwościami na wszystkie warunki terenowe. W rzeczywistości aluminiowy kształt poprawia czas reakcji oraz stabilność; miejsce wewnątrz narty zapewniające dodatkowe trzymanie krawędzi, kiedy to jest potrzebne oraz dające świetną kontrolę na mocno ubitym śniegu. Mniejsza ilość aluminium na zewnętrznej krawędzi poprawia „unoszenie” się na puchu. To istotne połączenie wspiera Amphibio Profile.

DIAMOND TIP AND TAIL (Diamentowe wykończenie dzioba i piętki)
Diamentowy dziób pracuje jak strzała, przecina puch i sprawia, że narty wynurzają się na powierzchnię. Diamentowa piętka jest nieznacznie podniesiona i węższa co sprawia, że tylna część narty wchodzi głęboko w śnieg, asekurując dobre „unoszenie się”.Folc Sport
ul. Arkuszowa 18,
01-934, Warszawa
tel.: (022) 864 99 95 / 96
fax.: (022) 835 53 35
e-mail: hurtownia@folc.pl
Strona Internetowa: www.folc.pl
Sklep Internetowy: www.sklep.folc.pl


NARTY

All Mountain
Fis Race
Race
Morpheo
Freestyle


LINIA DAMSKA

Amphibio
Lightskiing
Active
Race

LINIA JUNIOR

Junior


TECHNOLOGIA
Amphibio
Power Spine
Lightskiing
TBT
Alu Blade
Profil
System
Rdzeń
Konstrukcja
Usztywnienie
Wzmocnienie
U-Flex

 

promocja